Przychodnia Kolejowa kończy działalność, co dalej ze specjalistami?


Z dniem 31 sierpnia br. przestanie funkcjonować Przychodnia Kolejowa w Chojnie. W lipcu obiekt kupił Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Salus, akt notarialny i przekazanie obiektu ma nastąpić we wrześniu. 


- Do Urzędu Miejskiego w Chojnie wpłynęło pismo z Zachodniopomorskiego Oddziału NFZ z informacją o zakończeniu udzielania świadczeń medycznych w Przychodni Kolejowej nr 9 Chojnie, znajdującej się przy ul. Kościuszki 10. W związku z powyższym prosimy o skontaktowanie się z lekarzem pierwszego kontaktu celem ustalenia dalszych kroków postępowania. Zaprzestanie udzielania świadczeń w Przychodni Kolejowej nr 9 nastąpi z dniem 31.08.2016 r. - informuje Urząd Miejski w Chojnie.

Jak informuje nas Starosta Gryfińskie Wojciech Konarski specjaliści ze Szpitala Powiatowego będą dalej świadczyli usługi w ramach NFZ w Chojnie, w najbliższym czasie ukaże się informacja z tymczasową lokalizacją gabinetów. Docelowo specjalistka ma być prowadzona w przychodni, którą powiat chce stworzyć w budynku przy ulicy Dworcowej, gdzie obecnie mieści się między innymi Urząd Pracy i Wydział Komunikacji. 

O sprzedaży obiektu pisaliśmy w artykule Przychodnia Kolejowa w Chojnie znalazła nabywcę 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza