Zablokowana droga w kierunku Szczecina, wypadek również niedaleko Baniewic [foto]Kolejny wypadek na drodze krajowej nr 31, na trasie pomiędzy Gryfinem i Szczecinem doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. 

fot.KPPSP Gryfino


Do zdarzenia doszło na odcinku pomiędzy miejscowościami Dalszewo i Stare Brynki, w okolicy przejazdu kolejowego. Dwie osoby zostały poszkodowane, na miejscu pracują służby ratunkowe.

Kierowcy muszą liczyć się z poważnymi utrudnieniami. Miejsce wypadku można ominąć korzystać z trasy po stronie niemieckiej albo drogi wojewódzkiej nr 119 i 120 przez Radziszewo, Chlebowo i Gardno.

Na zdj. Wypadek niedaleko Baniewic (fot. e-widuchowa.pl).
To kolejne zdarzenie na tej drodze, wcześniej w Godkowie dachował samochód osobowy, a niedaleko Widuchowej auto wpadło do rowu. O tych kolizjach pisaliśmy w artykule Dachowanie i auto w rowie - dwa wypadki na drodze krajowej nr 31.

Wypadek niedaleko Baniewic

Samochód osobowy wpadł w poślizg i wylądował w rowie na drodze wojewódzkiej nr 122 pomiędzy Baniewicami i Krzywinem. Autem podróżowały trzy osoby. Jedna osoba została poszkodowana i przetransportowana do szpitala.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza