Co Przyniesie Weekend? - Piłkarskie zapowiedzi (17-18.09.16)


Co Przyniesie Weekend? Zapraszamy na piłkarskie zapowiedzi, jak co tydzień prezentujemy analizy meczów, który odbędą się w dniach 17-18 września.

IV liga

Energia zagra w Gryfinie z aktualnym liderem Hutnikiem Szczecin (17:00). W Myśliborzu Osadnik zmierzy się z Drawą Drawsko Pomorskie (16:00). Dąb Dębno gra w Chociwlu z Piastem, początek o godz 16:00.

Wojewódzka Okręgówka

Odra Chojna podejmie Piasta Karsko. To ważne spotkanie dla obu ekip z tego względu, że walczą już teraz o spokojnie miejsce dające utrzymanie. Trenowani przez Grzegorza Michaiuska piłkarze muszą powalczyć o komplet punktów inaczej ich sytuacja będzie bardzo ciężka. Pierwszy gwizdek o godz 17:00
W zupełnie inny obraz jest w Moryniu tam drużyna znajduje się na trzecim miejscu ze sporymi szansami na awans do wyższej ligi. W sobotę Morzycko zagra z Zorzą. Pomiędzy tymi zespołami w tabeli jest punkt różnicy, jednak to zawodnicy z Morynia grający na własnym boisku spisują się idealnie, u siebie jeszcze nie przegrali, początek meczu o godzinie 16:00.
Czarni Lubanowo kontra Błękit Pniewo, to ciekawie zapowiadający się starcie drużny prezentujących podobną formę, spotkanie w niedzielę o godz 15:00.

Regionalna Okręgówka

Orzeł Trzcińsko Zdrój wybiera się do Pełczyc na mecz z tamtejszym Kłosem (17:00). Hit kolejki czeka kibiców w Babinku gdzie w samo południe w niedziele Ogniwo podejmie Gavię Choszczno.
Do Warnic oddalonych o prawie 80 kilometrów jedzie Mieszko Mieszkowice by tam powalczyć. O dobry rezultat z Mechanikiem ( niedziela godz 16).
CRS Barlinek i Zieloni Zielin idą  jak równy z równym  w swoich ligowych poczynaniach mają taką samą zdobycz punktową oraz są sąsiadami w tabeli, w niedziela te dwie drużyny zagrają ze sobą, początek o godz 16:00.

A klasa

W Czarnówku zajmująca ostatnie miejsce drużyna Czarnych zagra z Rurzycą Nawodna .Gospodarze jak na razie nie zdobyli ani jednego punktu (16:00).
Grot Gardno - Chrobry Lisie Pole to mecz na szczycie czwartej serii gier tej klasy rozgrywkowej. Początek o godz 17:00.
LUKS Krzywin zagra z Łabędźiem Widuchowa, zwycięstwo lub remis potrzebny jest Krzywinowi jak powietrze, by odbić się od dna tabeli (niedziela, godz. 12 :00).
Rezerwy Enegetyka przy ulicy Sportowej 1 zagrają z zespołem Pro Team Żarczyn. Nie ma wątpliwości, że większe szanse na wygraną ma Enegia (niedziela, godz. 16:30)
Iskra Banie lider tabeli jedzie do Klępicza na mecz z miejscową Koroną (niedziela 15:00). Wicelider z Witnicy zmierzy się na wyjedzie  z Zjednoczonymi Kurzycko (16:00), Czcibor w Cedyni podejmie Unię Swochowo (16:00).

B klasa
Szlagierowy mecz zapowiada się w Góralicach gdzie Zryw zmierzy się z Sekwoją Brwice. Piłkarze z Góralic w tym sezonie jeszcze nie przegrali a do lidera brakuje im zaledwie 2. pkt. Sekwoja jest wiceliderem tabeli. Początek meczu o godzinie 15:00.
Pozostałe mecze: Tywa Swobnica - Błękitni Białęgi (14:30), Merkury Nowogródek Pomorski - Odra Czelin (15:00), Olimpia Troszyn - Sokół Różańsko (15:00)

Juniorzy: Pomorzanin Nowogard - Odra Chojna (niedziela, godz. 16:00).
Redakcja

1 Komentarze

  1. Od kiedy istnieje klub Zieloni Zieloni kurr zapiał?

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza