Niespodzianki w rozgrywkach Pucharu Polski [foto]


W środę 7 września zostały rozegrane mecze 2 rundy Pucharu Polski ZZPN. Nie zabrakło niespodzianek. 

W Zielinie Odra Chojna pewnie pokonała miejscowy zespół Zielonych aż 0-9. Do siatki trafiali: 4x Kudła, 2x Kusiak K., Surmacz, Pożyczka i Wiśniewski. Dużo bramek zobaczyli również kibice w Cedyni, gdzie Morzycko Moryń pewnie rozprawiło się z Czciborem i wygrało 0-5.

Do niespodzianki doszło w Smolnicy gdzie miejscowa Olimpia (A-klasa) po dogrywce pokonała Mieszka Mieszkowice (Klasa Okręgowa) 3-2. Taki sam wynik padł w Baniach, gdzie Iskra (A-klasa) pokonała Sokoła Pyrzyce (Klasa Okręgowa), mecz zakończył się wynikiem 3-2 a gole dla Iskry zdobyli Kret, Chmielnicki i Kosciutkiewicz. Orzeł Trzcińsko Zdrój na wyjeździe został rozgromiony przez Polonię Giżyn aż 7-0.

Błękit Pniewo na wyjeździe pokonał rezerwy Ogniwa Babinek 0-2, Odrzanka Radziszewo przegrała z KP Przecław 2-1, Rurzyca Nawodna u siebie przegrała z Ogniwem Babinek 2-4, Arkonia Szczecin okazała się lepsza od rezerw Energetyka Gryfino i wygrała 0-2. Grot Gardno pokonał Czarnych Lubanowo 4-1.Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza