Odra rozgromiona, Morzycko lepsze od Arkonii - drugi tydzień września na boiskach i stadionach w regionie


Drugi wrześniowy weekend piłkarskich rozgrywek za nami, poznajmy więc wyniki w poszczególnych ligach. Zapraszamy na co tygodniowy przegląd  piłkarskich wydarzeń z regionu. Prezentujemy wyniki od B-klasy do IV ligi piłki nożnej.

IV liga
Dąb Dębno wyjazdowym meczu ulega MKP Szczecinek 0-5. W Polanowie Energetyk minimalnie okazał się lepszy od Gryfu i wygrał 0-1. Hutnik pewnie pokonał Osadnika Myślibórz 3-0.

Wojewódzka Okręgówka
W Dobrzanach Odra doznała wysokiej porażki aż 0-5 z tamtejszą Zorzą. Morzycko Moryń w Szczecinie okazało się lepsze od Arkonii i wygrało 1-2 po golach Ropiejki i Klakli.
Czarni Lubanowo na własnym terenie odnieśli zwycięstwo nad Stalą Szczecin 4 -1. Na listę strzelców wypisali się Wierzchowski x2, Kazimierczak, Borka i Malik.

Regionalna Okręgówka
Orzeł w Trzcińsku Zdrój podzielił się punktami z Sępem Brzesko 2-2, dwa gole dla gospodarzy zdobył Sobas. W Zielinie Zieloni nie dali rady zespołowi Oginwa Babinek i przegrali 1-3, gole dla gości zdobyli: Kącik, Gnap i Walczak. Mieszko Mieszkowice zremisowało z Klonem Krzęcin 0-0.

A klasa
Pro-Team Żarczyn wygrało u siebie 5-2 z Czarnymi Czarnówko. Rurzyca Nawodna niespodziewanie pokonała Grot Gardno 2-0. W lokalnym hicie kolejki Chrobry Lisie Pole pokonał Witniczankę Witnica 3-1. Łabędź Widuchowa zremisował z rezerwami Energetyka Gryfino 1-1, Korona Klępicz została rozbita przez Zjednoczonych Kurzycko 2-5 a Iskra Baniwe okazała się lepsza w pojedynku z Czciborem Cedynia 2-0.

B klasa
Festiwal strzelecki urządzili sobie w niedziele popołudnie gracze Sekwoi Brwice którzy rozgromili Olimpię Troszyn aż 11-2. Błękitni Białęgi po raz kolejny zbierają punkty, tym razem na wyjedzie zremisowali z Odrą Czelin 1-1. Chrobry Boleszkowice, jeden faworytów do awansu, tylko remisował z Tywa Swobnica 1-1. Merkury Nowogródek Pomorski wygrał 0-1 w Różańsku z Sokołem. Zryw Góralice w tej kolejce pauzował.
Juniorzy
Zawodnicy Odry prowadzeni przez Arkadiusza Łągiewczyka na górnym boisku odnieśli zwycięstwo 7-1 nad Unią Dolice. Gole zdobyli: Filip Lewandowski x2, Kacper Gaj x2,  Kuba Surowiecki, Oskar Surowiecki,  Jan Jesiołkowski.
Redakcja

2 Komentarze

  1. Szanowny Panie Redaktorze, jeżeli pisze Pan o meczu Mieszka Mieszkowice to rodzaj męski Mieszko ZREMISOWAŁ, a nie w rodzaju nijakim zremisowało. Taka mała uwaga belfra.

    OdpowiedzUsuń
  2. Rurzyca nie zrobila niespodianki, Rurzyca zaslózyla na 3 pkt w tym meczu a tabela na poczatku sezonu jeszcze o niczym nie swiadczy. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza