Pod Gryfinem będzie największa hala w Polsce


W Gardnie pod Gryfinem rozpoczęła się już budowa centrum dystrybucyjnego internetowej platformy Zalandoo, będzie to największy tego typu obiekt w Polsce. 

To ma być największy zadaszony obiekt w Polsce, jego powierzchnia planowana jest na 130 tysięcy metrów kwadratowych. Plany przewidują również budowę dwóch poziomów. Centrum ma zacząć funkcjonować już w przyszłym roku. 

Pracę w nowej lokalizacji znajdzie ponad 1000 osób, rozpoczęła się już rekrutacja. 

- Aktualnie trwa proces naboru kadry kierowniczej. (...) Proces naboru pracowników szeregowych rozpocznie się w styczniu. Oczywiście jest za wcześnie, aby oczekiwać od Zalando określenia poziomu wynagrodzeń, o tym będzie można mówić najwcześniej na początku roku. Wiem jednak, że poziom płacy zarówno dla pracowników stałych jak i tymczasowych ma być taki sam, a jednocześnie ma być to wartość konkurencyjna na rynku - informuje wiceburmistrz Gryfina Tomasz Miler

Zalando jest wiodącą platformą modową w Europie. Firma z siedzibą w Berlinie oferuje swoim klientom szeroki wybór odzieży, obuwia i akcesoriów dla kobiet, mężczyzn i dzieci z darmową dostawą i zwrotem. W asortymencie znajdują się zarówno marki znane na całym świecie.

fot. KSSSE
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza