Odra wysoko przegrywa, Morzycko gromi - raport z boisk [23-25.09.16]


Zapraszamy na co tygodniowe podsumowanie wydarzeń z boisk i stadionów piłkarskich w regonie czyli "Raport z Boisk"

IV liga
Energetyk tym razem pokonał w Gryfinie Spartę Węgorzyno 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Toporkiewicz.
Osadnik Myślibórz zmierzył się na wyjedzie z Olimpem Gościno i przegrał 3:1. Dąb Dębno pogrążony w głębokim kryzysie tym razem zremisował u siebie z Raselem Dygowo 1:1.

Wojewódzka Okręgówka
Morzycko Moryń w Karsku rozgromiło tamtejszego Piasta aż 0:6 (bramki: Klakla, Ropiejko. Chrzanowski x2, Zielas x2). Piłkarze z Morynia są liderem tabeli.
W Stargardzie Odra Chojna doznała kolejnej bolesnej porażki, katem tym razem stały się rezerwy Błękitnych, mecz zakończył się wynikiem 8:1. Biało-zieloni mają zaledwie punkt przewagi nad strefą spadkową.
Czarni Lubanowo w Ińsku przegrywają z Iną 2:1 (Iskra Paweł)

Regionalna Okręgówka
Zieloni Zielin nie wykorzystali atutu własnego boiska i przegrali z Białymi Sądów 0-2. Orzeł Trzcińsko Zdrój gromi u siebie Klon Krzęcin 7:3, Mieszko Mieszkowice zagrali na bezbramkowy remis z Orkanem Słuchań. W Dolicach Unia lepsza od Ogniwa Babinek, mecz zakończył się wynikiem 3:0 .

A klasa
Rurzyca Nawodna mierzyła się u siebie z rezerwami Energetyka, wynik końcowy to 3:4 dla gości. Wyskoki rezultat w Lisim Polu gdzie Chrobry wygrał z Czarnymi Czarnówko 6:1.Witniczanka okazała się gorsza od Grota Gardno i przegrała 1:2.
Iskra Banie po zwycięstwie nad Zjednoczonymi Kurzycko 1:0 nadal prowadzi w tabeli. Remis w Widuchowej gdzie Łabędź podzielił się punktami z Czciborem Cedynia 1:1.
Wynikiem 1:4 kończy się spotkanie Pro Team Żarczyn kontra KLUKS Krzywin. Unia Swochowo ogrywa Koronę Klępicz 2:0.

B klasa
Aktualny lider tabeli Sekwoja Brwice pokonała Chrobry Boleszkowice 3:0. Również takim samym wynikiem może pochwalić się Merkury Nowogródek Pomorski, który z Białęg wyjeżdża z dorobkiem trzech punktów (Błękitni-Nowogródek 0:3).
W Różańsku Sokół zremisował w pojedynku z Zrywem Góralice 0:0 , Olimpia Troszyn na wyjedzie w Czelinie okazała się lepsza od Odry i wygrała 2:3.

Juniorzy
W sobotę 24 września juniorzy Odry Chojna zmierzyli się na wyjeździe z Energetykiem Gryfino. Mecz zakończył się wynikiem 4-0 dla zawodników z Chojny. Strzelanie w tym meczu rozpoczął Kuba Surowiecki, który wykorzystał podanie od młodszego brata.
Na 2:0 podwyższył ten, który asystował przy pierwszej bramce, czyli Oskar Surowiecki. Popisał się fenomenalnym strzałem ze swojej połowy lobując bramkarza gości. Na 3:0 trafił Kacper Gaj, który wykorzystał świetne zagranie Kuby.
Wynik spotkania został ustalony przez zawodnika Energetyka, który wpakował piłkę do własnej bramki.

fot. facebook

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza