Ruszyła kolejna edycja czwartków lekkoatletycznych


Ruszyła XXIII edycja „Czwartków Lekkoatletycznych z Orlenem” w Gryfinie, na której nie zabrakło sportowców z chojeńskiej dwójki. Zawodnicy reprezentowali swoje umiejętności w dwóch konkurencjach, technicznej i biegowej. Był to pierwszy z siedmiu rzutów zawodów, na których uczniowie będą rywalizowali w sezonie jesiennym i wiosennym. 

Zawody odbyły się na stadionie przy Zespole Szkół w Gryfinie, ul. Iwaszkiewicza. Pogoda dopisała i przy słonecznej aurze w zawodach wystartowała duża grupa zawodników ze szkół podstawowych powiatu gryfińskiego. Zawodnicy rywalizowali w takich konkurencjach jak: biegi na 60 m, 300 m, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową. Same zawody są dużym przeżyciem dla uczniów, ale dają też możliwość zakwalifikowania się na finał krajowy w Łodzi tym najlepszym i sprawdzenie swoich możliwości z zawodnikami z całej Polski.Naszą szkołę reprezentowali następujący zawodnicy: Magdalena Braszka, Magdalena Chatłas, Katarzyna Jabłońska, Daria Klimasińska, Michał Wołk, Bartosz Jakubik, Marcel Josz, Barbara Grejman i Jagoda Chatłas. Występ naszych zawodników należy uznać za udany. Serdecznie im gratulujemy i życzymy dalszych postępów.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza