Siatkarski mistrz spacerował ulicami Chojny


Mieszkańcy Chojny przecierali oczy ze zdziwienia, gdy na ławce przy zabytkowym ratuszu wypoczywał zawodnik siatkarskiej reprezentacji Polski... Bartosz Kurek. Kilku szczęśliwcom udało się nawet zrobić fotkę z niezwykłym gościem.

Co było powodem wizyty siatkarza w naszym mieście? Serwisy plotkarskie informują, że Bartosz Kurek widywany jest ostatnio w towarzystwie pięknej blondynki, jak się okazuje to pochodząca z Chojny Anna Grejman. Siatkarka kilka dni temu na portalu społecznościowym umieściła wspólne zdjęcie z kolegą po fachu.

Co więcej, jak podaje Wirtualna Polska i Przegląd Sportowy, dla nowej miłości Kurek chce rozwiązać lukratywny kontrakt z Japońskim zespołem JT Thunders Hiroszima. Sensacyjnych plotek na razie nie potwierdził nikt z głównych zainteresowanych.

Anna Grejman to 23 letnia siatkarka pochodząca z Chojny. Obecnie jest zawodniczką zespołu Polski Cukier Muszynianka, wcześniej grała między innymi w Impelu Wrocław, Chemiku Police i Pałacu Bydgoszcz, ma za sobą również występy w kobiecej kadrze Polski. Bartosz Kurek to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników piłki siatkowej w Polsce. Jest między innymi złotym i brązowym medalistą Mistrzostw Europy i Ligi Światowej.

fot. instagram
Redakcja

3 Komentarze

  1. Ania Grejman pochodzi z Morynia a nie z Chojny. Odkąd pamiętam to od urodzenia do czasu przeprowadzki do Chojny mieszkała w Moryniu

    OdpowiedzUsuń
  2. Raczej morynianka niż chojnianka��to orawda��

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza