Co przyniesie weekend? Zapowiedź piłkarskich rozgrywek


W kalendarzu już niemal listopad, piłkarskie rozgrywki w regonie powoli zmierzają do końca. Zapraszamy na zapowiedzi i analizy spotkań, które odbędą się w nadchodzący weekend 29 i 30 października.

IV liga
Energetyk Gryfino jedzie do Stargardu na mecz z Kluczevią, faworytem spotkania jest lider tabeli z Gryfina, który w dotychczasowych rozgrywkach ma 31 punktów i sporą szansę na mistrza jesieni. Pierwszy gwizdek o godz 13:00.
Osadnik Myślibórz zagra przed własną publicznością z Arkadią Malechowo, różnica między drużynami wynosi jeden punkt. Gospodarze mają 15 pkt natomiast goście 14 pkt. (14:00)
Do Drawska Pomorskiego wybiera się Dąb Dębno, jest to pojedynek w strefie spadkowej, obie ekipy mają nadzieje odbicia się od dna tabeli (14:00).

Wojewódzka Okręgówka
Odra Chojna zmierzy się na wyjeździe z wiceliderem tabeli  Intermarche-Regą Trzebiatów. Tak niedualnej jesienni niestety nie było w Chojnie od lat. Mimo starań oraz ambicji podopiecznych Grzegorza Michaisuka, biało-zieloni zajmują przedostanie miejsce w tabeli (11:00).
Ze Stalą Szczecin zagra aktualny lider Morzycko Moryń. Trenowani przez Piotra Janickiego zawodnicy, z pewnością powalczą o komplet punktów by utrzymać pierwszą lokatę (15:30).
Czarni w Lubanowie, którzy są tuż nad strefą spadkową, podejmą rezerwy Błękitnych Stargard (niedziela, 13:00).

Regionalna Okręgówka
W Zielinie zagrają Zieloni z Mieszkiem Mieszkowice, początek o godz 15:00. Ogniwo w Babinku zmierzy się z Kłosem Pełczyce (niedziela, 13:00). Biali Sądów kontra Orzeł Trzcińsko-Zdrój, mecz również w niedzielę o godz 13:00.

A klasa
LUKS Krzywin zagra z Czarnymi Czarnówko (12:00), Korona Klępicz podejmie Witniczankę Witnica (14:00), Unia Swochowo zmierzy się z Rurzycą Nawodna (14:00), Łabędź Widuchowa zagra z Pro Team Żarczyn (14:00), Iskra Banie podejmie Chrobrego Lisie Pole (14:30), a Czcibor Cedynia zagra z Grotem Gardno (15:00).  
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza