Gdzie STOPy poniosą? Dwie autostopowiczki zwiedziły Europę [foto] [video]


Dwa miesiące temu było o nich dosyć głośno. Natalia Trembecka oraz Olga Sierańska to dwie przyjaciółki, które poznały się na studiach. Dziewczęta postanowiły wyruszyć w podróż po Europie.

- Z Olgą dogadujemy się mega super, to też troszkę na zasadzie przeciwieństw. Olga była takim GPS-em, zdecydowanie bardziej ogarniała teren i potrafiła się lepiej odnaleźć w sytuacjach gdy nie wiedziałyśmy gdzie jesteśmy. Ja się bardziej zajmowałam noclegami, kontaktami z ludźmi i naszym facebookiem. - przysłowie "przeciwieństwa się przyciągają" nie tylko dotyczy się par ale również przyjaźni, które zmieniają życie o 180 stopni.Z Polski do Portugalii daleka droga ale pełna niespodzianek oraz przygód na które dziewczyny się napotkały. Wielu poznanych nowych ludzi, zawarte nowe przyjaźnie oraz wspomnienia, które są najważniejsze. Wyruszenie w podróż po Europie to była dla nich wielka przygoda ale w planach mają kolejne.

Gdzie były? Co zwiedziły? Czego zapomniały? Na te pytania i wiele innych odpowiedziała nam Natalia Trembecka z którą rozmawiał nasz reporter Przemysław Kaweński.


Redakcja

1 Komentarze

  1. Natalia spoko, a Ty sobnie możesz wygryżć Kreta z prognozy pogody. :)

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza