Derby dla Morzycka, hokejowy wynik w B-klasie - raport z boisk [22-23.10.16]


Zapraszamy na tradycyjną, co tygodniową relację z boisk w regionie. Swoje mecze rozegrały drużyny od IV ligi do B-klasy, w najniższej grupie rozgrywkowej sezon się właśnie zakończył. 


IV liga
Mecz derbowy w Dębnie pomiędzy Dębem a Osadnikiem Myślibórz zakończył się remisem 2-2. Lider z Gryfina pokonał Jeziorniaka Szczecin 2-0, bramki zdobywali Prawucki i Lipka.

Wojewódzka Okręgówka
W derbach Powiat Gryfińskiego bez niespodzianki, Odra Chojna przegrywa przed własną publicznością 1-3 z Morzyckiem Moryń (Odra - Jakub Pożyczka, Morzycko - Krystian Zielas, Jacek Chrzanowski i Maciej Ropiejko).
W Karsku tamtejszy Piast zremisował 1-1 z Czarnymi Lubanowo

Regionalna Okręgówka
Zieloni ulegają w Dolicach miejscowej Unii 2-0, Mieszko Mieszkowice zmierzył się z Polonią Giżyn, spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1, Orzeł w Trzcińsku Zdrój remisuje z CRS  Barlinek również 1-1. Dokładnie takim samym rezultatem zakończyło się spotkanie Sępa Brzesko z Ogniowo Babinek.

A klasa
Rurzyca wysoko wygrywa u siebie z Iskrą Banie aż 5-1, Pro Team Żarczyn przegrywa aż 0-9 z Unią Swochowo. Korona Klępicz wygrywa na wyjeździe z Chorbrym Lisie Pole 2-3, Łąbedź Widuchowa wysoko pokonuje u siebie Zjednoczonych Kurzycko 6-2. Rezerwy Energetyka pewnie zdobywają trzy punkt pokonując na wyjedzie Czarnych Czarnówko 0-3. Grot Gardno dzieli się punktami z LUKS Krzywin 1-1.

B klasa
Hokejowy Wynik w Troszynie gdzie Zryw pokonuje Olimpię aż 0-11, Sekwoja Brwice wygrywa w Czelinie 1-2, Merkury Nowogródek Pomorski lepszy od Chrobrego Boleszkowice, mecz zakończył się wynikiem 2-1, Sokół Rożańsko wygrał z Tywą Swobnica 3-1.

Juniorzy
Podopieczni Arkadiusza Łągiewczyka w Stargardzie remisują z Kluczevią 0-0.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza