Jest skuteczny sposób na złodziei samochodów? [video] [foto]


Na rynku znajdziemy wiele urządzeń, które mają zabezpieczać samochód przed kradzieżą. Złodzieje są już jednak tak zaawansowani, że w kilka minut potrafią pozbyć się blokad mechanicznych i elektronicznych. Czy jest skuteczny sposób na to aby zabezpieczyć swoje auto?


System zabezpieczający Zeder jest najnowszą i najnowocześniejszą ochroną auta przed kradzieżą na polskim rynku. Jest unikalnym i oryginalnym systemem mechanicznej blokady który montuje się na stałe na osi kierownicy i tym sposobem dokonuje blokady całego układu kierowania.


System Zeder nie kosztuje wiele w porównaniu do tego, ile można stracić na skradzionym aucie. Koszt montażu to około 1500 złotych. W naszym województwie jest tylko jeden autoryzowany punkt montażu systemu, to warsztat firmy Progres przy ulicy Szczecińskiej 1 w Chojnie.


Według twórców urządzenia, do tej pory nie odnotowano ani jednej kradzieży samochodu z zamontowanym systemem Zeder. 
Redakcja

1 Komentarze

  1. Tak, a jak auto na lawetę wezmą to i wasz Zeder nie pomoże. Warto wyposażyć pojazd w nadajnik GPS, teraz są nowoczesne, trudniej je skanerem wykryć. Jedynie ukrycie auta w podziemnym garażu o sporym betonowym stropie pozostaje. Ale jeszcze mało jest takich "dziupli".

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza