Przegląd Tygodnia - serwis informacyjny - 21.10.2016 [video]


Zapraszamy do obejrzenia najnowszego wydania "Przeglądu Tygodnia Chojna24.pl". W programie relacjonujemy to co działo się w naszym regionie w ostatnich dniach. 

Przegląd Tygodnia to nowy program, który można obejrzeć na naszym portalu internetowym, kanale YouTube oraz profilu na facebooku. Co tydzień w piątek po godzinie 20:00 prezentujemy najciekawsze informację z minionego tygodnia oraz informujemy o zbliżających się wydarzeniach.


Przygotowany przez naszą redakcję serwis informacyjny można oglądać nie tylko na komputerach ale również na smartfonach i telewizorach z funkcją YouTube. Program jest nagrywany w naszym studiu. Niebawem wracamy również z relacjami na żywo oraz rozpoczynamy produkcję filmów dokumentalnych.

Chojna24.pl to przede wszystkim nasi czytelnicy, których serdecznie zapraszamy do tworzenia wspólnie z nami nowego programu, zgłaszania swoich uwag, komentarzy oraz propozycji.

Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Masz informację, zdjęcia lub filmy? Chciałbyś nas zaprosić na organizowane przez siebie wydarzenie? Zapraszamy do kontaktu z naszą redakcją, pod nr tel. 601 492 482, 721 355 465 lub poprzez e-mail: redakcja@chojna24.pl.


Naszych czytelników zapraszamy również do śledzenia naszych profili w social mediach:

Snapchat: chojna24.pl
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza