Trzciński producent wypuszcza singiel w wytwórni Stoprocent

Trzciński producent Paweł Mickiewicz wypuszcza drugi singiel, pt. „Lalalajk”. PMBTZ (Paweł Mickiewicz) wraz z Szczecińskim wokalistą Maciejem Kiersznickim (Kieru) stworzyli utwór, który ujrzy światło dzienne nakładem wytwórni Stoprocent.

„Lalalajk” to utwór opisujący realia związane z użytkowaniem portali społecznościowych. W utworze pod lupę wzięto popularny na całym świecie Instagram. Utwór zainspirowany piosenką ATC - All Around The World (la la la la la la la la).

Zachęcamy do obejrzenia i udostępniania.


Wokal Kieru: https://www.facebook.com/KieruProductions
Produkcja PMBTZ Mickiewicz: https://www.facebook.com/pmbtzmickiewicz
Zdjęcia/Montaż: Przemek Ulrych: https://www.facebook.com/Szemas/
Modelka: Klaudia Lanser/SPP Models
Nagranie zrealizowano w Rapido Studio https://www.facebook.com/rapidostudio

KIERU - właściwie Maciej Kiersznicki urodzony w Szczecinie 21 Grudnia 1983 roku.
Wokalista, multiinstrumentalista, kompozytor, producent i założyciel Rapido Studio. Na swoim koncie ma nagrane płyty z “Road Trips Over”, “Anti Dread”, “Włochaty”, “The Analogs”.
Grał trasy koncertowe na terenie większości krajów europejskich.


Mogliście go zobaczyć w 4Fun Tv, Viva Polska, oraz usłyszeć w polskich rozgłośniach radiowych. Nagrywał z : Sobota, Tede, Wini, VNM, Rena, Tomb, Bonson, Matheo, Borixon, A.D.H.D., RDi, Sage, Hemp Gru , Popek, Tomb, Smalec Gaga.


W maju 2015 ukazał się jego pierwszy solowy album "Komercja czy Underground".
W listopadzie 2015 ukazał się mixtape o tytule Swag Punk. "Swagpunk" to kompozycja 12 utworów, które powstały pod wpływem uniesienia. Kieru postanowił zaprosić do projektu kilku raperów i rzucić im wyzwanie, aby rapowali do punkrocka. Dograli się między innymi Mops (Smagalaz), Tomb (SB Maffija, Stoprocent), Wini (Stoprocent), Rena(Stoprocent), Wu (Stoprocent).


"Swagpunk" to połączenie chamstwa i kultury w brudnym, spontanicznym projekcie. Mimo, iż jest to mixtape, to wszystkie kompozycje są autorstwa Kiera.


Obecnie Kieru pracuje nad dwoma projektami równolegle. Jeden to mixtape, który powstaje przy współpracy z producentem PMBTZ Mickiewiczem, a drugi to jego kolejna solowa płyta której premiera przewidziana jest na drugą połowę 2016.

PMBTZ Mickiewicz (wcześniej PeeM Beatz) - właściwie Paweł Mickiewicz urodzony w Szczecinie 13 listopada 1994 roku. Wywodzi się z małego miasteczka w woj. zachodniopomorskim, Trzcińska Zdroju.


Producent muzyczny, pasjonat muzyki, audiofil. Jego przygoda z kompozycją muzyczną rozpoczęła się w roku 2008, w roku 2013 (jeszcze jako PeeM Beatz) wydał nielegal EP “Fuzja” z Daniem (Gryfino). Obecnie PMBTZ Mickiewicz pracuje nad mixtapem, który powstaje przy współpracy z Kierem (Stoprocent) oraz zajmuje się kilkoma drobniejszymi, niszowymi projektami.

2 Komentarze

Nowsza Starsza