Zaginął Zenon Lech, mężczyzna mógł stracić pamięćDo naszej redakcji zwróciła się Pani Sandra, która prosi o pomoc w odnalezieniu swojego ojca. Zenon Lech wyszedł ze szpitala. i był widziany na terenie gmin Chojna, Mieszkowice i Trzcińsko Zdrój. 
Mężczyzna wyszedł ze szpitala w Dębnie 20 września, od tej pory nie ma z nim kontaktu. Zenon Lech pochodzi z Myśliborza, ma 50 lat, był ubrany w czarna pikowaną kurtkę i jasne dżinsy. Choruje na epilepsję.

Zaginiony miał być widziany w miejscowościach na terenie gminy Mieszkowice, Trzcińsko Zdrój i Chojna.


Wzrost: około 170 cm, Waga: około 70 kg, budowa ciała szczupła, Włosy: krótkie koloru brązowego – łysina na czubku głowy, Twarz: owalna, Uszy : przylegające, Nos: prosty, mały Uzębienie: niepełne, widoczne ubytki.

Ubiór: spodnie długie koloru jasnego, bluzka z krótkim rękawem koloru zielonego, sweter z długim rękawem zapinana na zamek koloru jasna zieleń, buty sportowe typu adidasy koloru czarnego, czarna pikowaną kurtkę.


Jak informuje rodzina, mężczyzna mógł stracić pamięć, nie ma przy sobie żadnych dokumentów ani pieniędzy. Jeżeli ktoś rozpoznaje osobę ze zdjęcia, proszony jest o kontakt pod nr tel. tel. 609 488 016 lub 791 782 469 lub z najbliższym komisariatem policji. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza