Co Przyniesie Weekend? Mecze od IV ligi do A-klasy


Runda jesienna w regonie zbliża się powoli ku końcowi,  11, 12 i 13 listopad to kolejne dni piłkarskich rozgrywek w regonie.

IV liga: Osadnik Myślibórz zmierzy się z Energetykiem Gryfino, dla obu drużyn punkt są bardzo potrzebnie dla gospodarzy, by utrzymać pozycję nad strefą spadkową. Goście walczą o mistrza jesieni a więc komplet punktów był by najlepszym rozstrzygnięciem dla Energi.

W Goleniowe swój mecz rozegra Dąb Dębno, przeciwnikiem będzie Ina. Jest to pojedynek dwóch zespołów którzy są blisko spadku z ligi, stracie będzie o tzw. sześć punktów.

Wojewódzka Okręgówka: Do Rewala wybiera się chojeńska Odra, gdzie zagrają z Wybrzeżem Rewalskim. Rywal zajmuje ósmą lokatę. Celem podopiecznych Grzegorza Michasiuka jest zwycięstwo (godz. 14:00).

Morzycko jedzie do Mierzyniaki, która nie prezentuje w ostatnim czasie wysokiej formy. Klub z Morynia jest zdecydowanym faworytem (14:00).

W piątek 11 listopada Czarni Lubanowo zagrają u siebie z Chemikiem Police. Tutaj murowanym kandydatem do kompletu punktów jest ekipa z Polic. (12:00)

Regionalna Okręgówka: Zieloni Zielin zagrają z Orłem Trzcińsko-Zdrój, początek meczu o godz 12:00. Mieszko Mieszkowice jedzie do Dolic na mecz z Unią, gospodarze to wicelider tabeli natomiast Mieszko to przedostania drużyna ligi (12:00).
Ogniwo Babinek  u siebie podejmie Mechanika Warnice, początek o godz 13:00

A klasa:  
Czcibor Cedynia - Energetyk II Gryfino (14:00), Zjednoczeni Kurzycko - LUKS Krzywin (13:00), Pro-Team Żarczyn - Rurzyca Nawodna (13:00), Korona Klępicz - Czarni Czarnówko (14:00), Iskra Banie - Grot Gardno (14:00), Unia Swochowo - Witniczanka Witnica (14:00),  Łabędź Widuchowa -Chrobry Lisie Pole (14:00).
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza