Gmina będzie rozdawać żywnośćDo Mieszkowic trafiła kolejne produkty sprowadzona z Banku Żywności. W najbliższym czasie artykuły te będą wydawane dla najbardziej potrzebujących mieszkańców. 


Samochód do przewozu artykułów spożywczych udostępniła firma Jutan ze Starych Łysogórek, a pomieszczenie właściciel sklepu przy ul. Słowackiego w Mieszkowicach. W rozładunku żywności osobiście brał udział burmistrz Andrzej Salwa.

W najbliższym czasie będą wydawane artykuły żywnościowe dla osób uprawnionych. Skierowania będzie wydawał Ośrodek Pomocy Społecznej w Mieszkowicach. Zapraszamy mieszkańców do zgłaszanie się w OPS w celu załatwienia formalności - głosi komunikat Urzędu Miejskiego w Mieszkowicach.

Burmistrz Mieszkowic Andrzej Salwa serdecznie dziękuje p. Robertowi Cabanowi- Autokarowe Usługi Turystyczno- Usługowe, p. Piotrowi i Witoldowi Jesionek z firmy Jutan Sp. z o.o., p. Lechowi Mazurkiewiczowi za włączenie się w akcję przywiezienia artykułów spożywczych z Banku Żywności oraz osobom, które pomogły przy rozładunku towaru. 
Redakcja

6 Komentarze

 1. Gawlom dajcie z troszyna..... Bo ukradna

  OdpowiedzUsuń
 2. 80% trafia do leniów którym nie chce się pracować! ! Róbcie tak dalej uczcie nierobstwa !!

  OdpowiedzUsuń
 3. Normalny człowiek jak chce zjeść to idzie do pracy a nie czeka na zapomogi i dary krew mnie zalewa na takie coś! !

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziadostwo i tyle.Dośc utrzymywania leni przez pracującą mniejszość, roboty nie brakuje.

  OdpowiedzUsuń
 5. To wreszcie kogo wy macie burmistrza czy magazyniera?????

  OdpowiedzUsuń
 6. żywność jest za darmo! żal nie skorzystać! ludzie jesteście żałośni, bez serca! gdyby burmistrz nie załatwił to później tępe dzidy komentowałyby dlaczego u nas tego niema?! jakby nie było, co by nie zrobił to i tak źle. Brawo burmistrz! pokaż tym elitom i pozostałym, że można zakasać rękawy i dać coś od siebie a nie uważać się za nie wiadomo kogo.

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza