Reklama [góra]


Wyprawa Rowerowa dzieci Domu Dziecka w Trzcińsku Zdroju Wydarzeniem Roku 2016 [video]Poznaliśmy już wyniki naszego konkursu na "Osobowość Roku 2016", laureatem w tej kategorii został ks. Wojciech Koladyński. Decyzją naszych czytelników "Wydarzeniem Roku 2016" została Wyprawa rowerowa dzieci z Domu Dziecka w Trzcińsku Zdroju. 


Wyprawa rowerową dzieci z Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Trzcińsku Zdrój odbyła się w wakacje. Organizatorzy we własnym zakresie zdobyli środki na ten cel. W wyprawie wzięli udział wychowankowie placówki w wieku od 12 do 17 lat wraz z opiekunami, wspólnie przebyli ponad 430 kilometrów na rowerze. Podróż trwała 10 dni.

Na zdj. p.o. redaktora naczelnego Przemysław Kaweński wręcza statuetkę opiekunom i uczestnikom Wyprawy Rowerowej dzieci z Domu Dziecka w Trzcińsku Zdroju (fot. Mateusz Szelążek)

Dziękujemy naszym czytelnikom za zaangażowanie i udział w plebiscycie. 

To już VII edycja plebiscytu czytelników chojna24.pl "Osobowość i Wydarzenie Roku". W miesiącu grudzień czytelnicy naszego portalu mogli wysyłać propozycje kandydatów do poszczególnych nagród. Kolejnym krokiem (od stycznia) odbyło się głosowanie, które trwało miesiąc. 

Poniżej prezentujemy wyniki VII edycji w kategorii "Wydarzenie Roku 2016"
Wyprawa rowerowa dzieci z Domu Dziecka w Trzcińsku Zdroju - 40%
IV Piesza Pielgrzymka Chojna - Siekierki - 26%
I Bieg Ulicami Chojny - 25%
70. lat OSP Moryń - 9%

Osobowości Roku został ks. Wojciech Koladyński

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.