Reklama [góra]Kultowe zespoły wystąpią na Dni Gryfina [video]


Kultowe zespoły, ich przeboje zna a jak nie zna to powinien znać każdy. "Do kołyski", "Wehikuł czasu" to hity kapeli Dżem. "Kocham Cię jak Irlandię" lub "I nikomu nie wolno się z tego śmiać" to piosenki wykonywane przez Kobranockę. Te dwa zespoły zagoszczą w Gryfinie.

Miejscem tegorocznej imprezy jest nabrzeże przy ulicy Energetyków. Dni Gryfina odbędą się jak co roku na majówkę, czyli od 1 do 3 maja.

"Pamiętam dobrze ideał swój" - przebój, który nie musi podbijać top list w radiach, wystarczy, że podbił serca słuchaczy. Nie musisz być również fanem zespołu Dżem aby znać ten utwór. Ich koncert odbędzie się pierwszego dnia imprezy a na scenie pojawią się o godzinie 21.00Wschodząca gwiazda muzyki disco polo? Nie można się nie zgodzić, tym bardziej, że jego utwór "Dziewczyna z Konsumu" w serwisie internetowym YouTube ma ponad 114 tys. wyświetleń. Utwór ten też powoli jest coverowany przez innych użytkowników tego portalu. Boomcyk pojawi się o godzinie 17.00 w drugi dzień imprezy. 


W tym momencie musimy zmartwić fanów Jacka Stachurskiego. Utwór pt "Jedwab" nie należy do niego a do Róż Europy. Jest to polski rockowy zespół muzyczny założony w 1983 w Warszawie, zyskał popularność w drugiej połowie lat osiemdziesiątych i na początku lat dziewięćdziesiątych. Na scenie zaprezentują się od godziny 18.00


Milionowe wyświetlenia na YouTubie, tysiące przejechanych kilometrów. Nie musieliśmy długo czekać bo grali w Gryfinie 27 czerwca zeszłego roku. Tym razem zagrają 2-go maja. Zespół Kobranocka z hitem "Kocham Cię jak Irlandię" na scenie o godzinie 20.00


Trzeciego maja odbędzie się 3 Gryfiński Transgraniczny Festiwal Biegowy. Imprezy towarzyszące zaś odbędą się 30 kwietnia. Zobaczymy wtedy między innymi: 
  • Regaty Kajakowe, godz 9.00-nabrzeże w Gryfinie (org. KS Energetyk)
  • Mecz piłki nożnej Energetyk - Ap Szczecinek, godz. 11.00 - rocznik 2001; godz. 12.30 - rocznik 2002 - stadion w Gryfinie, ul. Sportowa (org. UKS Energetyk Junior)
  • Mecz Piłkarski Ligi Okręgowej - GKS Błekit Pniewo - LKS Grot Gardno, godz. 16.00 - boisko w Pniewie (org. GKS Błękit)
  • Mecz Piłkarski B-klasy - KS Energetyk - Polonia Gryfino, godz. 16.00 - stadion w Gryfinie, ul. Sportowa (org. KS Energetyk) 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.