Mężczyzna w ciężkim stanie znaleziony przy drodze, rodzina prosi o pomoc


W nocy ze środy na czwartek (z 12 na 13 kwietnia) przy drodze krajowe nr 31 pomiędzy Wierzchlasem a Mieszkowicami został odnaleziony 57-letniego mężczyzna w ciężkim stanie. Nie wiadomo co jest przyczyną takiego stanu, rodzina poszkodowanego za naszym pośrednictwem prosi wszystkich mogących mieć jakiekolwiek informację w tej sprawie o kontakt. 

Pan Jan był tego dnia ubrany w niebieskie jeansy czarne buty i czarna kurtkę, mężczyzna mógł zostać napadnięty lub potrącony przez samochód. 57-latka odnalazł członek rodziny ok godz. 7 przy polnej drodze niedaleko budynku na którym znajduje się banner reklamowy, poszkodowany był nieprzytomny i leżał z rozbitą głową. Nie miał przy sobie pieniędzy ani dokumentów. W pobliżu znajdowało się porozrzucane obuwie, które wcześniej miał na sobie. 

Policję zawiadomił syn poszkodowanego. Funkcjonariusze zakładają różne wersję zdarzeń i niewykluczaną udziału osób trzecich.

Mężczyzna walczy o życie w szpitalu. Wszyscy, którzy moją jakiekolwiek informację w tej sprawie proszeni są o kontakt z Panem Pawłem pod nr tel. 511 063 121 lub z Komisariatem Policji w Chojnie - nr 997 lub 91 466 63 11. Osoby chcące zachować anonimowość mogą skontaktować się przez policyjny telefon zaufania - nr 800 156 032 lub zadzwonić albo napisać do naszej redakcji. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza