Reklama [góra]Pomot poszukuje pracowników [praca]

W związku z dynamicznym rozwojem
Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjne Pomot sp. z o.o.
w Chojnie zatrudni:
  • PRACOWNIKÓW do ŚRUTOWNI
  • SPAWACZYU
wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę w przyjaznej atmosferze na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet dodatków (m.in. ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, dofinansowanie do studiów, kursów i szkoleń, świadczenia świąteczne, tel. służbowy).
  • Możliwość realnego rozwoju, doskonalenia i podnoszenia kompetencji zawodowych.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU.

Prześlij nam swoje CV z podaniem nazwy stanowiska w temacie @
na adres: kadry@pomot.pl


Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r.o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Informujemy, że Administratorem danych jest PU-P POMOT Sp. z o. o. z siedzibą w Chojnie przy ul. Słowiańskiej 2. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji rekrutacji. Kandydatowi do pracy przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. PU-P Pomot sp. z o.o. w Chojnie zastrzega sobie możliwość do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.