12. edycja Nagrody Starosty Gryfińskiego za promocję powiatu - można już zgłaszać propozycję kandydatów


Powoli zbliża się 12. edycja konkursu "Nagroda Starosty Gryfińskiego za promocję powiatu", której laureatów poznamy podczas uroczystej sesji Rady Powiatu w Gryfinie w listopadzie br. W tym roku powstała nowa kategoria, zmieniono również regulamin. 

"Nagroda Starosty Gryfińskiego za promocję powiatu" to prestiżowy plebiscyt, który ma na celu wywołanie osób, firm lub instytucji, które w poszczególnych kategoriach (kultura, sport, pro publico bono, przedsiębiorca roku) wyróżnił się najbardziej.

- Od tegorocznej edycji obowiązuje nowy regulamin, przyjęty przez Zarząd Powiatu w Gryfinie uchwałą nr 434/2017 z dnia 10 sierpnia 2017 r., Wprowadzono w nim zmiany dotyczące m.in. nazw kategorii, kryteriów przyznawania nagrody w poszczególnych kategoriach i składu kapituły. Nowa wersja regulaminu określa także nowy wzór wniosku (jednakowy dla wszystkich kategorii) - czytamy w komunikacie organizacyjnym.

Starosta Gryfiński zaprasza do zgłaszania propozycji kandydatów, którzy w okresie od 1 września ubiegłego roku do końca sierpnia br. poprzez swoją aktywność i osiągnięcia wspierały i przyczyniły się do szeroko rozumianego rozwoju i promocji Powiatu Gryfińskiego w kraju i poza jego granicami.

Wnioski można składać do 30 września 2017 r.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza