Co Przyniesie Weekend? - rozgrywki ligowe i Pucharu Polski ZZPN


Doczekaliśmy się po blisko dwóch miesiącach przerwy na boiskach i stadiony w regionie powracają zespoły z niższych lig. 

W nadchodzący weekend zagrają w rozgrywkach ligowych i Pucharze Polski w ramach pierwszej rundy.

III liga

Swój pierwszy mecz przed własną publicznością rozegra Energetyk Gryfino, przy ulicy Sportowej podopieczni Łukasza Cebulskiego spotkają się z Kotwicą Kołobrzeg (sobota, 12:00).

IV liga

Osadnik Myślibórz u siebie zmierzy się z Iną Goleniów, pierwszy gwizdek o godz 18:00. Morzycko Moryń podejmę w wyjazdowym starciu graczy Rasela Dygowo.

Wojewódzka Okręgówka

Okręgowe rozgrywki  zaczynają się od lokalnego mocno uderzenia los sprawił że już w pierwszej kolejce zmierzą się ze sobą Ogniwo Babinek i Odra Chojna to stracie zapowiada się najciekawiej.
Gospodarze którzy przebojem wdali się do tej ligi liczą na punkty przed swoimi kibicami, jednak nic bardziej mylnego doświadczony ligowym bojem zespół z Chojny z pewnością postawi ciężkie warunki.
Błękit Pniewo będzie rywalem Dębu Dębno.

Regionalna Okręgówka

Odrzanka Radziszewo zagra u siebie z Iną Ińsko (sobota, 17:00). W Cedyni miejscowy Czcibor zmierzy się z Czarnymi Lubanowo. Orzeł Trzcińsko Zdrój u siebie w niedziele podejmę Klon Krzęcin o godz 15:00. Zieloni Zielin zagrają  na wyjedzie z Sokołem Pyrzyce (sobota, 17:00).

Grają w Pucharze

W 20 sierpnia godz 16:00 zaplanowano rozgrywki w ramach Pucharu Polski na szczeblu ZZPN, oto poszczególne pary: Rurzyca Nawodna - Łabędź Widuchowa, Chrobry Boleszkowice - Mieszko Mieszkowice, Zjednoczeni Kurzycko - Piast Piaseczno, Chrobry Lisie Pole - Iskra Banie, Unia Swochowo - Grot Gardno.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza