Kierowcy do 8 września napotkają na drogach utrudnienia


W dniach od 24 sierpnia do 8 września będą prowadzone prace polegające na połączeniu nowej magistrali ciepłowniczej do istniejącego ciepłociągu.

Taki komunikat wydało PGE Górnictwo i energetyka Konwencjonalna Oddział Zespół Elektrowni Dolna Odra. Rejon robót będzie zlokalizowany przy rozwidleniu ulicy Łużyckiej w kierunku Elektrowni Dolna Odra i drogi krajowej DK31 w kierunku Chojny (przy wiadukcie).

Również w tych dniach (czyt. 24.08-08.09 br) zostanie zamknięta ul. Łużycka, która prowadzi do elektrowni Dolna Odra. Kierowcy będą musieli dotrzeć na miejsce objazdem przez miejscowość Pniewo (przejazdem kolejowym)

Dojazd do elektrowni Dolna Odra ulicą Łużycką (za rozwidleniem) zostanie zamknięty od 24 sierpnia do 8 września. Objazd będzie możliwy przez miejscowość Pniewo, przejazdem kolejowym.

Jednocześnie w dniach od 4 do 8 września zostanie częściowo zamknięta jezdnia drogi krajowej (ul. Łużycka przed rozjazdem) w kierunku Chojny. Na poboczu zostanie ułożony tymczasowy pas ruchu i zostanie wprowadzony ruch wahadłowy dla pojazdów samochodowych.  - informuje rzecznik prasowy Sandra Apanasionek.

Za spowodowane utrudnienia w ruchu przepraszamy. - dodaje.Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza