Reklama [góra]


Plener fotograficzny Golice - zaproszenie dla miłośników fotografii


Plener fotograficzny Golice (gm. Cedynia) - wioska obrazu Czy kiedykolwiek wykonałeś swoje własne zdjęcie tak, aby zaskoczyć siebie i znajomych? Jeśli nie, to masz okazję to zmienić. Poprowadzi nas po tajnikach obrazu zawodowy fotograf. Będziemy również mogli porozmawiać z sąsiadem zza Odry.

Razem mamy stworzyć wystawę. Liczymy na Waszą kreatywność. Przyjedź i zacznij działać. Region potrzebuje Twojego zainteresowania. W pięknym otoczeniu przyrody, pośród ciszy i zadumy masz okazję stworzyć niepowtarzalne zdjęcie-obraz, zapoznać się z podstawami fotografii, poznać funkcjonalność aparatu. Uwolnij swoją kreatywność, rozwiń swoje zdolności, złap piękno chwili, piękno przyrody, świata, który Cię otacza. Poznaj ludzi z pasją.

W polsko-niemieckiej grupie zrealizujemy plener fotograficzny, którego tematem przewodnim jest krajobraz wiejski i natura. Serdecznie zapraszamy do wspólnego tworzenia wioski obrazu. Znajomość języków obcych nie jest wymagana. W warsztatach będzie uczestniczył tłumacz. Wystawa będzie prezentowana podczas polsko-niemieckich dożynek we wsi Golice już w dniu 10.09.2017. Golice posiadają dużą świetlicę wiejską, doskonale nadaje się na galerię. Liczymy, że będzie to pretekst do budowania wspólnej marki transgranicznej na południu Euroregionu Pomerania oraz wspólnie stworzymy wioskę tematyczną.

Golice mają bogatą historię. Może uczestnicy odnajdą komandorię rycerskiego zakonu, który mieścił się we wsi w latach 1466-1811. Wieś założona już XIII wieku. W centrum wsi znajduje się kościół z XIII wieku, pamiątką po zakonnikach w Golicach jest ośmioramienny krzyż z datą 1662.

TERMINY:

03.09.2017 (niedziela), Golice, świetlica wiejska Przyjazd: w niedzielę, od 9:00 można już być, pierwsza część od godz.10:00 do 14:00 Przerwa na posiłek: 14:00-15:00 Podsumowanie i zakończenie: druga cześć zajęć, zakończenie o 17:00. Wyżywienie: wszystkie posiłki (jedzenie wegetariańskie dostępne, po wcześniejszym zgłoszeniu) Koszt: uczestnik/uczestniczka ponosi we własnym zakresie dojazd i powrót z warsztatów. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów.

W przypadku pytań związanych z serią warsztatów można skontaktować się z: Agnieszka Lipińska, tel. 91-41-44-131, sekretariat@ckcedynia.pl Polsko-niemieckie warsztaty: wioski tematyczne na pograniczu. Gmina Cedynia Bad Freienwalde Projekt jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie /Brandenburgia /Polska w Euroregionie Pomerania)

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.