Reklama [góra]Rekordzista "wydmucha" ponad 2 promileNietrzeźwy 21-letni kierowca "wpadł" podczas kontroli w Baniewicach, w innym przypadku 33-late nie dość, że jechał pod wpływem alkoholu to jeszcze spowodował kolizję. 
W sobotę 12 sierpnia około godz. 1.00 w miejscowości Baniewice dzielnicowi z Posterunku Policji Widuchowa – Banie ujawnili, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Golf 21-letni mieszkaniec naszego powiatu znajdował się w stanie nietrzeźwości, badanie wykazało. 2,20 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Dzień później, około godz. 20 podczas kolizji drogowej, do której doszło w miejscowości Stoki, policjanci KP w Chojnie stwierdzili, że kierujący samochodem osobowym marki Peugeot 33-letni mieszkaniec powiatu gryfińskiego znajdował się w stanie nietrzeźwości, tj. 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Również w poniedziałek, ok godz. 16.20 w Gryfinie, na ul. Wodnika patrol zatrzymał 45-letniego mieszkańca powiatu gryfińskiego, który kierował motorowerem w stanie nietrzeźwości, miał ponad 2.3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Z kolei w artykule Jechał ciągnikiem bez uprawnień i na podwójnym gazie opisujemy przypadek 46-letniego mieszkańca powiatu gryfińskiego, który kierował ciągnikiem bez uprawnień i pod wpływem alkoholu.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.