Wanesę Adamską usłyszymy w nowej płycie "I żyli długo i w Szczecinie"


Dla Wanesy Adamskiej będzie to jeden z najpiękniejszych wieczorów. W Szczecińskiej filharmoni odbędzie się premiera płyty "I żyli długo i w Szczecinie". Jeden z utworów, przy akompaniamencie Orkiestry Symfonicznej, wykona wokalistka z Przyjezierza.

Premiera płyty odbędzie się w niedzielę 13 sierpnia w Filharmoni Szczecińskiej. Tam będziemy mogli wysłuchać Wanesy oraz czternastu innych wokalistek i wokalistów.

- Wanesa na płycie śpiewa piosenkę "Zoo stoczniowe" [...] nagrania odbywały się w kwietniu - mówi nam instruktorka dwunastolatki Aleksandra Bałachowska.

- Niedzielny koncert to muzyczny świat rodem z produkcji Walta Disneya. - czytamy na stronie filharmoni. 

Będzie to wspaniały rodzinny koncert. Melodię przygotował Mateusz Czarnowski natomiast teksty Malina Przeslug-Delimata (dramatopisarka oraz autorka bajek dla dzieci). Dyrygentem zaś jest Miłosz Dembinow.

- Będzie to koncert o Szczecinie i dla Szczecina. Z dziećmi i dla dzieci. W taki sposób złożymy hołd wszystkiemu, co jest naszym lokalnym powodem do dumy. Temu, co szczecińskie! - dodają organizatorzy.

Koncert odbędzie się z udziałem orkiestry symfonicznej Filharmonii Szczecińskiej

Wanesa Adamska to młoda, uzdolniona dziewczyna, który ćwiczy pod okiem instruktorki Aleksandry Bałachowskiej w Centrum Kultury w Chojnie. W marcu wokalistka otrzymała Grand Prix na III Dębnowskim Festiwalu Muzycznym "Qltura Dźwięku".
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza