Wystartował 23. Przystanek Woodstock [foto] [video]


W pobliskim Kostrzynie n/Odrą rozpoczął się 23. Przystanek Woodstock, festiwal potrwa trzy dni i zakończy się w późnych godzinach nocnych z soboty na niedzielę. 

Festiwal rozpoczął się punktualnie o godz. 15 odśpiewaniem Mazurka Dąbrowskiego.

- Witam na najpiękniejszym festiwalu świata. Jeszcze Polska nie zginęła! Przez te kilka dni bądźmy najpiękniejszym kawałkiem ziemi, kawałkiem ziemi, który nas łączy, który pokazuje, że wszyscy, bez względu na kolor swojej filozofii, religii, swojej polityki, tu mają miejsce, na tej wspólnej ziemi, na Przystanku Woodstock, najpiękniejszym festiwalu świata. Daliście nam siłę, daliście nam niesamowitą energię. Mnóstwo ludzi przygotowało ten festiwal. To także Wy jesteście, autorami tego festiwalu. To dzięki Wam, tu będzie bezpiecznie - mówił ze sceny Jurek Owsiak witając uczestników Przystanku Woodstock.Festiwal jest organizowany przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy z pieniędzy uzyskanych od sponsorów i z datków. Impreza jest podziękowaniem za pracę i hojność podczas finału WOŚP. 

W Kostrzynie n/Odrą byli nasi reporterzy: Cezary Kujawski oraz Przemysław Kaweński. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia materiałów zdjęciowych oraz video.Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza