Zaginął Zbigniew Skała, mężczyzna choruje na AlzheimeraW dniu 7 sierpnia 2017 roku zaginął Zbigniew Skała , 85 letni mieszkaniec Gryfina.

W dniu wczorajszym Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie została powiadomiona o zaginięciu 85 letniego mieszkańca Gryfina.

Zaginiony to Zbigniew Skała. Mężczyzna w dniu wczorajszym około godz. 16.00 wyszedł z mieszkania w nieznanym kierunku i do chwili obecnej nie powrócił. W chwili zaginięcia meżczyzna ubrany był w koszulę flanelową w kratę koloru czerwonego, spornie dresowe koloru ciemnego i półbuty koloru czarnego. Zaginiony jest szczupłej budowy ciała, wzrostu około 180 cm, włosy krótkie koloru siwego. Z posiadanych informacji wynika, że zaginiony mężczyzna choruje na chorobę Alzheimera.

Prowadzone od wczoraj intensywne działania poszukiwawcze, trwające do wczesnych godzin porannych nie pozwoliły na ustalenie aktualnego miejsca pobytu mężczyzny.

Wszystkie osoby, które od wczorajszego popołudnia widziały meżczyznę albo posiadają informacje na temat jego aktualnego miejsca pobytu proszone są o niezwłoczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gryfinie pod nr tel. 091 432 6811, 997 lub 112.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza