Duża awaria sieci komórkowej


Od południa klienci sieci Orange muszą zmagać się z problemami. Na stronach internetowych operatorach w portalach społecznościowych pojawiło się mnóstwo komentarzy zdenerwowanych klientów ze Szczecina, Stargardu a nawet Piły. Awaria objęła również abonentów z powiatu gryfińskiego. 

- Uwaga, mamy awarię sieci. Występują utrudnienia w korzystaniu telefonu komórkowego i internetu. Trwają prace naprawcze które zakończymy najpóźniej jutro rano - usłyszał w słuchawce telefonu nasz dziennikarz, który próbował dodzwonić się na infolinię.

- Działamy aby jak najszybciej usunąć awarię, która jest spowodowana brakiem zasilania. Niestety nie potrafię określić precyzyjnie czasu jej usunięcia. Przepraszamy klientów za niedogodności związane z awarią - odpowiedział na nasze zgłoszenie Wojciech Jabczyński z sieci Orange.

To nie pierwszy problem sieci Orange. W maju tego roku szerokim echem odbiła się awaria, która spowodowała paraliż nie tylko sieci komórkowej ale również internetu. W skutek czego, w wielu miejscach nie można było między innymi płacić kartą. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza