Co Przyniesie Weekend? Wracają rozgrywki juniorskie


Futbolowe emocje rozkręcają się na dobre, do walki o ligowe punkty wraca II liga juniorów z udziałem młodych zawodników Odry Chojna. Zapraszamy na zapowiedź piłkarskiego weekendu.

III liga

W sobotę Energia przed własną publicznością podejmę Polonię Środa Wielkopolska, spotkanie będzie okazją na zdobycie punktów i odbicie się od dna tabeli Rywal jest wyżej notowany, zajmuje 8. lokatę na koncie posiadając 9 punktów. Pierwszy gwizdek o godzinie 11:00.

IV liga

Morzycko które w obecnej rudzie prezentuje się bardzo dobrze po dotychczasowych rozegranych spotkaniach zajmuje trzecią lokatę z dorobkiem 12 pkt. Jego najbliższym rywalem będzie ekipa MKP Szczecinek, wyjazdowy mecz rozpocznie się w sobotę o godz. 16.

Osadnik przed własną publicznością zmierzy się z Jeziorakiem Szczecin, z pewnością celem jest zwycięstwo i odskocznie od strefy spadkowej tabeli, mecz w niedzielę o godz. 16.

Wojewódzka Okręgówka

O kolejne punkty powalczą podopieczni Grzegorza Michasiuka, na stadionie miejskim w Chojnie zmierzą się z Błękitem Pniewo. Początek  rozgrywek ligi okręgowej nieco zaskoczył sztab biało-zielonych, po trzech rozegranych kolejkach Odra może pochwalić się trzy punktowym dorobkiem i 13 miejscem.Rywal z Pniewa również nie zachwyca, do tej pory przegrał wszystkie możliwie spotkania i zajmuje 15 miejsce w tabeli.  Pierwszy gwizdek o godz 17:30 w sobotę.

Dąb Dębno jedzie do Szczecina by tam zagrać ze Stalą, będzie to pojedynek bezpośredni, obie drużyny mają po trzy punkty. Dąb jest 12. a Stal na 13. miejscu. Stracie zapowiada się ciekawie stawką jest przy dobrym układzie innych meczów nawet 6. lokata (niedziela, godz. 11:00).

Regionalna  Okręgówka

Jantar Dziwnów będzie kolejnym rywalem Odrzanki Radziszewo, stracie odbędzie się w sobotę 9 września o godz 16:00 w Dziwnowie. W Lubanowie Czarni zagrają z Sokołem Pyrzyce, dla gospodarzy będzie to okazja do rehabilitacji  przed kibicami w związku z pucharową porażką. Pierwszy gwizdek w niedziele o godz 13:00.

Zieloni Zielin - Orzeł Trzcińsko Zdrój ten mecz zapowiada się bardzo ciekawie wz jednego powodu - obie drużyny dzieli tylko jeden punkt.

Czcibor Cedynia podejmę u siebie Myśl Dragomyśl, spotkanie dobędzie się w niedziele o godz. 15:00. Początek w niedzielę o godz 15:00.

A klasa

Grupa 6: Santos Sarbinowo - Goplana Żabów, Mechanik Warnice - Pomorzanin Cychry, Orkan Rów - Wicher Przelewice, Merkury Nowogródek Pomorski - GKS Golenice, Czarni Czerników - Gryf Nowielin, Bryza Reńsko - Stal Lipiany.

Grupa 4: Piast Piaseczno - Mieszko Mieszkowice, Witniczanka Witnica - Czarni Czarnówko, LUKS Krzywin - Grot Gardno, Zjednoczeni Kurzycko - Rurzyca Nawodna, Łabędź Widuchowa - Pro-Team Żarczyn, Korona Klępicz - Unia Swochowo, Energetyk II Gryfino - Chrobry Lisie Pole.

B klasa

Polonia Gryfino - Zryw Góralice, Chrobry Boleszkowice - Wicher Steklno. Sekwoja Brwice - Sokół Różańsko, Czarni II Lubanowo - Sokół II Pyrzyce, Ogniwo II Babinek - Tywa Swobnica.

II liga juniorów

Podopieczni Arkadiusza Łągiewczyka rozpoczynają nowy sezon 2017/2018 od II ligi juniorów. Zespół przeszedł mocną metamorfozę, wielu czołowych zawodników skończyło wiek juniora i rozpoczęło grę w zespołach seniorskich. Odra zagra z Łabędziem Widuchowa, początek meczu w sobotę o godz. 11.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza