Podczas festiwalu rowerowo - biegowego będą pomagać małej Amelce


Podczas planowanego na sobotę 30 września w Przyjezierzu k/Morynia festiwalu rowerowo – biegowego "Sport to zdrowie" zawodnicy i kibice będą także wspierać leczenie chorej Amelki. 

Dziewczynka pochodzi z Wierzchlasu (gm. Mieszkowice) i choruje na zespół Retta. Informowaliśmy już Państwa o wspaniałych nagrodach dla uczestników i kibiców ale teraz chcemy zaprosić do jeszcze wspanialszego dzieła, jakim będzie aukcja charytatywna na leczenie chorej Amelki. 


Podczas aukcji będzie można wylicytować pocztówki z autografami kadry narodowej polskich skoczków narciarskich a przede wszystkim plastron startowy dwukrotnego mistrza olimpijskiego Kamila Stocha. Plastron pochodzi z mistrzostw świata, które w lutym br. odbyły się w fińskim Lahti. Na jednej stronie plastronu znajdują się również autografy całej kadry. 

Aukcja rozpocznie się po dekoracji zawodników a przed losowaniem nagród wśród zawodników i kibiców. 


Przypominamy, że start zawodów jest o godz. 12.00 a dekoracje o godz. 15.30. Zapisy do zawodów trwają do piątku 29 września na stronie www.pomiarczasusprint.pl 
Osoby, które dokonają opłaty startowej w piątek zobowiązane są zabrać ze sobą potwierdzenie wpłaty do biura zawodów, które będzie czynne w godz. 9.00 – 11.00. Opłata w dniu imprezy jest wyższa o 20 zł., dlatego zachęcamy do wcześniejszej rejestracji i zapraszamy wszystkich do Przyjezierza.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza