Szalony mecz w Zielinie, Odrą, Dąb, Zootechnik i Osadnik grają dalej w Pucharze Polski [foto]

W środę 20 września zostały rozegrane mecze w ramach 3. rundy Pucharu Polski Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej. Do najbardziej "szalonego" meczu doszło w Zielinie, gdzie miejscowi grali z Odrą Chojna, sędzia sypał kartkami i... karnymi.

Większość drużyn grająca w Pucharze Polski w związku z meczami rozgrywanymi w środku tygodnia ma problemy kadrowe. Piłkarze Odry Chojna na mecz z Zielonymi wybrali się w jedenastu. Chojnianie wygrali 5-6 (2-2) a na boisku nie brakowało emocji. Trzy gole dla Odry zdobył Szymon Waniel, a po jednym trafieniu zaliczyli Oskar Piątek, Paweł Zatorski (karny) i Paweł Andrzejewski.
Zaczęło się od bramki na 0-1 dla gości, gospodarze wyrównali i wyszli na prowadzenie, przed przerwą Odra doprowadziła do remisu. Po zmianie stron, gospodarze zdobyli gola na 3-2, kilka minut później było już 3-5 dla Odry. Zieloni nadrobili dwa gole straty ale ostatnie słowo należało do Odry, mecz zakończył się wynikiem 5-6. Sędzia podyktował 4 rzuty karne, 3 razy "jedenastkę" strzelali Zieloni (jeden karny został niewykorzystany) a a jeden - Odra. Były też dwie czerwone kartki.

Zobacz zdjęcia: Zieloni Zielin - Odra Chojna

W innym meczu Dąb Dębno pokonał na wyjeździe KP Przecław 0-1 a Osadnik Myślibórz wygrał w Krzęcinie z Klonem 2-3. Zootechnik Kołbacz okazał się lepszy od Sokoła Pyrzyce, w regulaminowym czasie gry było 1-1, o wyniku zdecydowały karne (w PP na tym szczeblu nie gra się dogrywki z powodu późnej pory rozgrywania meczów), w nich lepsi okazali się miejscowi, Zootechnik wygrał 4-3.

Z rozgrywkami PP żegna się Ogniwo Babinek, które przegrało w Policach z rezerwami Chemika 8-2