Zakładowe zawody wędkarskie o puchar PUP Pomot Chojna


Wrzesień to miesiąc, w którym nadchodzi zwieńczenie sezonu wędkarzy lubujących się w metodzie gruntowej. 

Tym razem w połowie września nad rzeką Odra w miejscowości Ognica koło wędkarskie PZW Odra Chojna współorganizowało gruntowe zawody wędkarskie zakładowe o puchar PUP Pomot Chojna.

Impreza ta jest, co roczną imprezą realizowaną przez pracodawcę dla pracowników przedsiębiorstwa, którzy po za codzienną pracą mają możliwość spotkać się podczas wędkarskiej rywalizacji i udowodnić, których z nich jest najlepszym zakładowym wędkarzem w danym roku kalendarzowym. 

W tegorocznej edycji udział wzięło 23 pracowników, którzy trzy godzinną rywalizację kończyli ze zmiennym szczęściem, ale co najważniejsze pełni humoru i w poczuciu dobrze spędzonego czasu. Najlepszą wagę dnia uzyskał Tomasz Szkuciak, który ponadto do ważenia przedstawił ponad kilogramowego leszcze. 

Drugie miejsce zajął Andrzej Wójcik, trzecia lokata przypadła dla Leszka Wąsa. Zwycięzcy otrzymali okazałe pamiątkowe puchary a ponadto każdy z uczestników zawodów otrzymał cenne nagrody wędkarskie. Po wręczeniu upominków wszyscy uczestnicy udali się na wspólne grillowanie, podczas którego nie brakowało żartów analizując wyniki uzyskiwane przez kolegów z pracy.


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza