Diler narkotykowy wpadł podczas kontroliPolicjanci z Komisariatu Chojeńskiego zatrzymali do kontroli pojazd osobowy, który prowadził 25-latek. W pojeździe funkcjonariusze znaleźli znaczne ilości narkotyków. Sprawca trafił na trzy miesiące do aresztu.

Policjanci z Komisariatu w Chojnie, zatrzymali do kontroli drogowej pojazd osobowy. W trakcie kontroli okazało się, że w aucie znajdowały się znaczne ilości narkotyków - 480 gram marihuany, 362 gram amfetaminy, 140 sztuk tabletek extasy oraz 3 sztuki tabletek o wadze 1,3 gram. Kierowca został zatrzymany, a środki odurzające zabezpieczone.

25-letni mieszkaniec powiatu gryfińskiego odpowie za popełnione przestępstwo posiadania znacznej ilości narkotyków wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałania narkomanii.

Sędzia Sądu Rejonowego w Gryfinie przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za popełnione czyny sprawcy może grozić kara pozbawienia wolności nawet do lat 10.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza