Reklama [góra]


Dzień Edukacji Narodowej w ośrodku Szkolno Wychowawczym w Chojnie


14 października to dzień w każdej szkole niezwykły. Właśnie w tym dniu swoje święto obchodzą wszyscy pracownicy oświaty. W Ośrodku w Chojnie uroczysta akademia odbyła się 13 października .

Akademia rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu narodowego, co wprowadziło wszystkich zebranych w auli szkolnej w odświętny nastrój.

Dyrektor Edward Piotrowski podziękował wszystkim pracownikom za trud codziennej pracy, złożył okolicznościowe życzenia a wraz z nimi wręczył wyróżnionym osobom nagrody.

W imieniu starosty oraz własnym życzenia wszystkim pracownikom Ośrodka złożyła sekretarz Barbara Rawecka oraz wręczyła wraz z członkiem Zarządu Henrykiem Kaczmarem, wręczyła nagrody dyrektorowi Edwardowi Piotrowskiemu i nauczycielowi Robertowi Dudkowi.

Po tej części uroczystości do akcji wkroczyli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Złożyli nauczycielom i pozostałym pracownikom Ośrodka najszczersze życzenia oraz wręczyli wykonane przez siebie okolicznościowe pamiątki.

Kolejnym punktem uroczystości było ślubowanie i pasowanie na ucznia. W podniosły i uroczysty sposób uczniowie, którzy w bieżącym roku szkolnym rozpoczęli naukę w Ośrodku po raz pierwszy, złożyli ślubowanie i otrzymali pamiątkowe dyplomy potwierdzające przyjęcie do społeczności szkolnej. 

Na zakończenie obchodów Dnia Edukacji Narodowej zaprezentowali się szkolni artyści, którzy swoimi występami umilili czas wszystkim zebranym.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.