Zalane boisko uniemożliwiło rozegranie meczu, spotkanie będzie przełożone [foto]


Wichura, która w ten weekend przeszła nad naszym regionem, dała się we znaki również lokalnym sportowcom. Piłkarze A-klasy, byli zmuszeni odwołać mecz. 

W niedziele 29 października klub wstępujący w rozgrywkach a-klasy Piast Piaseczno miał rozegrać mecz ligowy w ramach 10 kolejki z zespołem Grot Gardno. Spotkanie zostało odwołane z przyczyn złego stanu murawy w Piasecznie. Powodem, jak już wcześniej wspominaliśmy, były niesprzyjające wcześniej warunki atmosferyczne a dokładniej intensywne opady.

Komentarz Piasto Piaseczno: Wczoraj pół dnia przygotowywaliśmy boisko. Dzwoniłam do związku do i zgodzili się nie podjedliśmy  sami takiej decyzji. Mecz odwołany za zgoda P.Jakuba Cymerman. -Mówi pani  prezes.

Komentarz Grot Gardno: Szkoda, bo byliśmy przygotowani i w ostatniej chwili dowiedzieliśmy się, że mecz się nie odbędzie. Tym bardziej biorąc pod uwagę, że nasi zawodnicy byli później przy okazji na boisku w Piasecznie i wydaje się, że można było grać. No ale jeżeli ZZPN podjął taką decyzję to musimy się dostosować. Wyznaczymy nowy termin i zagramy - mówi zawodnik Paweł Janiak.

Wkrótce Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej  ma poinformować o terminie rozegrania zaległego meczu.

Źródło: facebook.com/PiastPiaseczno

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza