Audi prawie wjechało pod ciężarówkę, bezmyślne wyprzedzanie kierowcy [video]


Pośpiech nie popłaca, tym bardziej jadąc samochodem. O dużym szczęściu może mówić niecierpliwy kierowca Audi, który wyprzedzając dwa pojazdy prawie czołowo zderzył się z ciągnikiem siodłowym z naczepą. Cały wyczyn zarejestrowała kamera umieszczona w samochodzie innego kierowcy.

Nagranie zostało umieszczone w serwisie YouTube przez użytkownika Deeuss. Według daty na filmie, zdarzenie zostało zarejestrowane w środę 8 października przed godz. 8 na wjeździe do Kostrzyna n/Odrą.

Kierowca Audi wyprzedzał jednocześnie osobówkę i ciężarówkę, manewr wykonał na krótkim odcinku drogi pomiędzy trasą DK31 a przejazdem kolejowym. Z naprzeciwka co chwilę jechały samochody. 

Wyprzedzanie rozpoczęło się przed zakrętem z którego za moment wyjechał ciągnik siodłowy z naczepą, o mały włos nie doszło do zderzenia. Kierowca ciężarówki zwolnił a Audi zatrzymało się na poboczu przy lewym pasie drogi.

Poniżej znajduje się film z nagranym zdarzeniem, manewr nieudanego wyprzedzania zaczyna się od 40 sekundy. Nagranie zostało umieszczone na youtube. 

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza