Co przyniesie weekend? Nadszedł koniec piłkarskiej jesieni


Piłkarze dotarli do półmetku sezonu, w ten weekend zostaną rozegrane ostatnie w tym roku mecze w III i IV lidze oraz regionalnej i wojewódzkiej okręgówce. Kończy się runda jesienna, liga powróci w marcu. Zapraszamy od ostatniego w tym roku artykułu z cyklu "Co przyniesie weekend?".

III liga 

Energetyk Gryfino pożegna się z kibicami spotkaniem u siebie z KP Starogard Gdański, gospodarze na koniec rozgrywek jesiennych będą grać o wyjście ze strefy spadkowej. Drużyna z Gryfina zdobyła zaledwie 10 punktów (sobota, godz. 13:00).

IV liga

Morzycko Moryń na wyjeździe zagra z Olimpem Gościno. Wicelider tabeli będzie chciał w pozytywny sposób zakończyć bardzo udane rozgrywki (sobota, godz. 13:00).

Na Stadionie Miejskim w Miśliborzu ostatni mecz w tym roku rozegra czerwona latarnia ligi - Osadnik Myślibórz, ich rywalem będzie Iskra Białogard (sobota, godz. 13:00).


Wojewódzka Okręgówka

W sobotę 25 listopada o godz. 13:00 podopieczni Grzegorza  Michasiuka podejmą przed własną publicznością Flotę Świnoujście. Dla gospodarzy jest to znakomita rudna, ponieważ zagrali na miarę oczekiwań kibiców klubu. Kto wie może fani docenią trud poświęcenie graczy i wypełnią, chociaż w kilku procentach Stadion Miejski w Chojnie.

Dąb Dębno u siebie zmierzy się z Białymi Sądów, zespół gospodarzy od wielu tygodni jest w poważnym kryzysie - przedostanie miejsce w ligowej tabeli powoduje, że atmosfera wokół klubu jest coraz bardziej napięta a niektórzy fani Dębna na forach internetowych domaga się zmiany zarządu (sobota, godz. 14:00).

Ogniwo Babinek na wyjeździe zagra z Błękitnymi II Stargard w niedzielę o godz. 15:00. 

Regionalna Okręgówka

Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Kłos Pełczyce (sobota godz. 13:00), Piast Karsko - Czciborem Cedynia (sobota, godz. 13:00), Zieloni Zielin - Polonia Giżyn (niedziela, godz. 13:00 ), Czarni Lubanowo-Drawo Drawsko (niedziela, godz. 13:00).
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza