Godkowskie barwy jesieni


W Szkole Filialnej w Godkowie odbyła się VI edycja szkolnego konkursu recytatorskiego "Barwy Jesieni" dla uczniów oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych z terenu gminy Chojna oraz uczniów klas I-III. 

Dzieci występujące w konkursie zmagały się o mistrza recytacji. Każdy uczestnik mógł zaprezentować jeden dowolny utwór o tematyce jesiennej. Na ocenę recytacji miały wpływ następujące elementy: tempo, intonacja, interpretacja tekstu poetyckiego, znajomość tekstu, opracowanie głosowe. Poziom artystyczny uczestników był wysoki i wyrównany. 

Komisja Konkursowa w składzie: Aneta Kowal, Krystyna Leddin, Honorata Walorska postanowiła nagrodzić następujących uczestników w kategorii:

 • klas 0 -1
  I miejsce Klimczuk Nadia (SP nr 1 -kl.I b)
  II miejsce Witkiewicz Wanessa ( SP Godków kl.I )
  wyróżnienia Stelmach Bartosz (kl. 0 Godków); Pożyczka Urszula (SP nr1- kl.0 ), Derleta Hanna (SP nr1 -kl.Ia ).
 • kl. II - III
  I miejsce Ignaczak Julia ( SP nr 2- kl.IIIb )
  II miejsce ex aequo Wachowska Milena ( SP nr 2 –kl. IIa); Wolicki Wiktor ( SP nr 2 – kl. IIIa),
  III miejsce Lachowicz Hubert ( SP nr 2- kl.IIId). 
Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe, niespodziankę i pamiątkowe dyplomy. Pozostali uczestnicy otrzymali upominek niespodziankę i dyplom uczestnictwa. Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców w Godkowie za ufundowanie nagród oraz dla pań: Agaty Mazur, Anety Kowalczuk, Anety Kołodziej za słodki i smaczny poczęstunek. 

Krystyna Stranc
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza