UKS-T Victoria Chojna zaprasza na kolejne mecze o mistrzostwo IV ligi tenis stołowego


UKS-T Victoria Chojna zaprasza na kolejne mecze o mistrzostwo IV ligi tenis stołowego.

W pierwszym sobotnim meczu ( 4 listopad godz.10) Victoria będzie podejmowała lidera rozgrywek zespół III KS ATS Stargard.W drugim sobotnim meczu o godz.14.30 Victoria będzie gościła II KS ATS Stargard.

Obecnie Victoria zajmuje II miejsce w ligowej tabeli.Sobotnie spotkania zostaną rozegrane w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr.1 przy ulicy Szkolnej 15.

Serdecznie zapraszamy kibiców oraz miłośników tenisa stołowego a szczególnie tych , którzy jeszcze nie byli świadkami meczu tenisa stołowego z udziałem naszych zawodników, liczymy na gorący doping dla naszej drużyny.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza