"Magia Świąt" charytatywnie dla Kubusia [foto] [video]


W środę 13 grudnia w sali widowiskowej chojeńskiego ratusza miał miejsce premiera III części "Magii Świąt".  W tym roku zbiórka organizowana była dla Jakuba Klonowskiego z Nowego Objezierza. 

Sala widowiskowa w Centrum Kultury w Chojnie wypełniona była po brzegi. Na scenie zaprezentowali się między innymi uczestnicy zajęć Środowiskowy Dom Samopomocy, pracowni wokalnej A. Bałachowskiej, dzieci z Bajkowego Przedszkola Miejskiego oraz młodzież z gimnazjum.Przygotowania trwały od września. Scenariusz urodził się w Środowiskowym Domu Samopomocy a na deskach scenicznych mogliśmy oglądać łącznie 42 aktorów.

Głównym organizatorem jest Środowiskowy Dom Samopomocy i Stowarzyszenia na rzecz osób niepełnosprawnych "Jesteśmy". - mówi nam jedna z organizatorek tego wydarzenia Monika Cholewa. - Spektakl powstał przy współpracy Przedszkola,SP nr 1 i Pracowni wokalnej Oli Bałachowskiej - dodaje.

W ciągu jednego wieczoru zebrano ok 4500 zł. Jest to kwota uzbierana z kiermaszu ozdób oraz zbiórka z puszek. 19 grudnia, we wtorek będzie przeprowadzona zbiórka w Szkole Podstawowej nr 1.

Wpłaty można dokonywać również na Stowarzyszenie z dopiskiem: Dla Jakuba Klonowskiego na podany numer konta: 04 9370 0007 0000 2987 2000 0001

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza