Śmiertelne potrącenie pieszego niedaleko Zielina, droga jest zablokowana


W czwartek 7 grudnia przed godz. 19 na drodze wojewódzkiej nr 126 pomiędzy Zielinem a Smolnica doszło do wypadku. Na miejscu pracują służby ratunkowe. 

Pierwsze informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszej czytelniczki Dominiki. Na drodze pomiędzy Zielinem a Smolnicą samochód osobowy potrącił pieszego.

- Doszło do potrącenia pieszego, kierująca samochodem marki Skoda jadąc z Dębna w kierunku Mieszkowic potrąciła 56-letniego mężczyznę, ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna szedł prawą, nieprawidłową stroną jezdni - mówi nam Jacek Poleszczuk z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu.

Mężczyzna był reanimowany, niestety nie udało się go uratować. Na miejscu pracują policyjni technicy, których zadaniem będzie ustalenie okoliczności zdarzenia. Droga jest całkowicie zablokowana, kierowcy muszą korzystać z objazdu przez Troszyn.

To nie jedyne zdarzenie do którego interweniują dziś służby ratunkowe, ok godz. 17 do straży pożarnej wpłynęło zgłoszenie o pożarze domu niedaleko Morynia, po przybyciu na miejsce ratowników, okazało się, że doszło do pożaru komina. Alarmowo wyjeżdżali również strażacy z Chojny, na poradzieckim lotnisku lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Redakcja

1 Komentarze

Nowsza Starsza