Wyjątkowe Mikołaje w Szkole Podstawowej w Gogolicach


Wizyta św. Mikołaja to dla wszystkich ogromne przeżycie i radość, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Zgodnie z tradycją naszych uczniów w tym dniu odwiedził jak co roku Święty Mikołaj . 

Został przywitany wierszem i piosenką. Wszyscy z pewną niecierpliwością oczekiwali na prezenty. Nikt nie został pominięty, Święty pamiętał o wszystkich. Po otrzymaniu prezentów rozpoczęło się gorączkowe sprawdzanie ich zawartości. 

Po uśmiechniętych buziach można było się domyślać, że Mikołaj trafił z podarunkami. Tego dnia na naszych uczniów czekało jeszcze wiele niespodzianek. Odwiedzili nas bardzo mili goście w czerwonych, mikołajowych czapeczkach na głowie i przynieśli kosz cukierków. 

Byli to jak widać na zdjęciu Pan Zbigniew Kitlas Burmistrz Gminy Trzcińsko-Zdrój oraz Pan Tadeusz Mazur Dyrektor Trzcińskiego Centrum Kultury.

Gmina Trzcińsko-Zdrój 


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza