Reklama [góra]Czarne chmury nad jednym z najstarszych piłkarskich klubów w regionie, zarząd i trener złożyli dymisjęCzarne chmury zbierają się nad jednym z najstarszych klubów piłkarskich w naszym regionie. MKS Orzeł Trzcińsko Zdrój zostało bez zarządu i trenera pierwszego zespołu. 

Rezygnacje z funkcji prezesa MKS Orzeł Trzcińsko Zdrój złożył Tomasz Gładyszewski. Z zarządu odchodzi także skarbnik Krzysztof Szwed. Z funkcji trenera zespołu seniorów rezygnacje złożył Jacek Limanówka - to oficjalne informacje przekazane przez przedstawiciela klubu za pomocą mediów społecznościowych.

W czwartek 18 stycznia zaplanowano zebranie zarządu. 

Klub w Trzcińsku Zdroju powstał w 1948 roku. Wśród największych sukcesów wymienia się między innymi dwukrotne zdobycie Pucharu Kuriera Szczecińskiego (w 1972 roku w finałowym meczu pokonali Chemika Police i w 2001 meczu po wygranej z NSZZ Solidarność Stocznia Szczecińska). 

W 2011 roku Orzeł spadł z V ligi do okręgówki, w ubiegłym sezonie o mały włos nie wylądował w A-klasie. Po rundzie jesiennej piłkarze Orła zajmują 12. miejsce w tabeli klasy okręgowej mając na koncie osiem porażek, dwa remisy i pięć zwycięstw. 


fot. MKS Orzeł/facebook

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.