Grali dla małej Kasi, charytatywny turniej w Nawodnej [foto] [video]


Młodzi piłkarze UKS Morzycka Moryń wygrali Charytatywny Turniej Piłki Nożnej, który został rozegrany na hali sportowej w Nawodnej. 

Organizatorami turnieju było Centrum Kultury w Chojnie i firma Apexim AB. Celem turnieju było wsparcie finansowe małej Kasi Jarosz (8 miesięcy) która choruje na dużą wadę słuchu.W sobotę 20 stycznia na hali sportowej w Nawodnej odbył się charytatywny turniej piłki nożnej chłopców rocznika 2004, o Puchar Prezesa Apexim AB pod hasłem " Głowy w ruch, nogi w ruch razem walczymy o Kasi słuch".

W turnieju wzięły udział takie drużyny jak Odra Chojna, Świt Szczecin, Osadnik Myślibórz, UKS Dębno, Łabędź Widuchowa, Mieszko Mieszkowice oraz Morzycko Moryń. Mecze rozgrywane były systemem " każdy z każdym" po 10 minut.

Bramek i sportowych emocji nie zabrakło. W 21 meczach padło 69 goli i ani razu nie padł bezbramkowy remis. 1 miejsce w turnieju zdobyło Morzycko Moryń, które wygrało wszystkie swoje mecze.

Na drugiej pozycji znalazł się zespół UKS Dębno. "Na najniższym stopniu podium stanęła drużyna Świtu Szczecin". 4 miejsce zajął Osadnik Myślibórz. 5 lokata przypadła dla Łabędzia Widuchowa. Na 6 miejscu znalazł się Mieszko Mieszkowice, a na 7 pozycji znalazła się Odra Chojna. Królem strzelców turnieju został Michał Binkiewicz z wynikiem 9 bramek.

Każdy trener wybrał najlepszego  gracza ze swojego zespołu. który otrzymał nagrodę rzeczową , ufundowaną przez głównego sponsora imprezy Apexim AB..


Środki finansowe z turnieju w całości zostały przeznaczone dla rodziny 9 miesięcznej Kasi. Pulę uzupełnią pieniądze z licytowanej koszulki Reprezentacji Polski z podpisem Kamila Grosickiego, która odbywa się na stronie Centrum Kultury w Chojnie.

Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza