Podziękowania za Magię Świąt oraz Koncert Charytatywny


W środę 13 grudnia 2017 roku odbyła się III część Magii Świąt, podczas której organizowana była zbiórka dla Kubusia. W sobotę 6 stycznia br, przed Orszakiem Trzech Króli w Chojnie, zorganizowany został coroczny koncert charytatywny. Podczas niego, również mogliśmy wesprzeć Kubusia. 

Za wszystkie wspaniałe gesty, rodzice chłopca składają podziękowania.

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania Wszystkim licznie zgromadzonym na "Magii Świąt" 13 grudnia oraz w kościele Mariackim na koncercie charytatywnym 6 stycznia dla naszego synka Jakuba. 

Z całego serca dziękujemy za okazałe serce i datki, które w całości zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację Kubusia. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i pomoc przy koncertach. Było to cudowne i niesamowite przeżycie. Ten dzień i wieczór głęboko pozostanie w naszych sercach. Z całego serca dziękujemy Wszystkim, którzy są z nami od początku naszej walki o zdrowie Kuby. Tym którzy wspierają nas dobrym słowem, radą, poradą i finansowo. Tym, którzy są przy nas ciałem i duchem. Mamy nadzieję, że zostaną z nami nadal. Wszystkim serdecznie dziękujemy!

Rodzice Kuby.Gdy gra choć jedno serce.
wnet zagra cały świat ...


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza