Robert Bałachowski dwukrotnie stanął na podium

W niedzielę 21 stycznia zawodnicy Victorii Chojna uczestniczyli w 15 Otwartych Mistrzostwach Gminy Dębno w tenisie stołowym.

Tegoroczny jubileuszowy turniej był bardzo silnie obsadzony, oprócz zawodników z woj. zachodniopomorskiego oraz lubuskiego liczną grupę stanowili zawodnicy z Niemiec. Kategorię mężczyzn 17-30 lat zdominowali zawodnicy Victorii zajmując odpowiednio drugie oraz trzecie miejsce.

Miejsce II wywalczył Robert Bałachowski, miejsce III zajął Karol Kłonowski. W kat. mężczyzn 46-60 lat Victorię reprezentował Tomasz Bałachowski, który ostatecznie zajął V miejsce.

W ubiegły weekend zawodnicy Victorii startowali w Mistrzostwach Gminy Cedynia w tenisie stołowym. W kat. młodzieży do lat 16 bardzo dobrze zaprezentował się Janek Gałuszka zajmując III miejsce, na IV miejscu uplasował się Patryk Marchewka. W kat. mężczyzn 17-40 lat III miejsce wywalczył Robert Bałachowski natomiast Michał Olejnik zajął miejsca w przedziale VII-VIII.

Ponadto na zawodach w Cedyni Victorię reprezentowali Miłosz Marchewka, Kajtek Karalus, Filip Marchewka oraz Krzysztof Jachowicz.

Po udanych występach w turniejach indywidualnych zawodników Victorii czekają kolejne mecze o mistrzostwo IV ligi tenisa stołowego. Przeciwnikami naszej drużyny będą zespoły z Polic oraz z Kamienia Pomorskiego, oba mecze Victoria rozegra na wyjeździe trzeciego lutego.