Wpadli dilerzy, wśród zatrzymany jest mieszkaniec Chojny


Zachodniopomorscy kryminalni nie ustają w walce z przestępczością narkotykową. Tym razem efektem ich pracy jest zatrzymanie dwóch osób oraz zabezpieczone narkotyki w postaci marihuany, amfetaminy i ekstazy. Dzięki ich pracy tylko wczoraj kilkaset gramów zakazanych substancji nie trafiło na czarny rynek.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem i przeciwdziałaniem narkomanii na podstawie swoich ustaleń rozpoznają środowiska osób mogących mieć związek z narkotykami. Ich praca operacyjna doprowadza do rozpracowania osób posiadających środki odurzające, psychotropowe oraz zajmujących się wprowadzaniem zakazanych substancji do obrotu.

We wtorek 16 stycznia do takich zatrzymań doszło na terenie Koszalina i Chojny. Kryminalni doprowadzili do jednostek policji dwie osoby u których zabezpieczyli blisko 80 gramów amfetaminy, 200 gramów marihuany i 14 tabletek ekstazy.

Teraz śledczy zbierają materiał dowodowy pozwalający na postawienie podejrzewanym zarzutów z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. O dalszym losie zatrzymanych zadecyduje Sąd. 

Źródło: KWP Szczecin / fot. archiwum
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza